KDO JE KDO » Jmenování a odchody » František Bostl se stává ředitelem investic v Chytrém Honzovi

František Bostl se stává ředitelem investic v Chytrém Honzovi

28.4.2016, Jmenování a odchody, oPojištění.cz

František Bostl se stává ředitelem investic v Chytrém Honzovi

František Bostl přešel do Chytrého Honzy ze společnosti Colosseum a jeho úkolem bude rozvoj investiční divize firmy a realizace nové strategie v oblasti prodeje investičních produktů.

 

S jeho příchodem vznikne nové analytické oddělení, které bude vyvíjet vlastní investiční produkty a strategie šité na míru klientům. František Bostl bude současně zastávat funkci hlavního ekonoma.

Ve společnosti Colosseum, která obchoduje s cennými papíry, působil Bostl na pozici hlavního analytika a měl také za úkol strategický rozvoj firmy v oblasti produktů, obchodních procesů a business developmentu. Ještě předtím působil ve společnosti CYRRUS, kde vedl pražský obchodní tým.

Zdroj: oPojištění.cz

Facebook Twitter

Související články

08.04.2016V čele České asociace pojišťoven nadále zůstává Martin Diviš
14.12.2015Novou předsedkyní AČPM se stává Jiřina Nepalová z RENOMIA

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.