KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Erik Macalík je novým ředitelem ACE European Group Ltd.

Erik Macalík je novým ředitelem ACE European Group Ltd.

4.2.2015, Jmenování a odchody, ACE Europe

Erik Macalík je novým ředitelem ACE European Group Ltd.

Do funkce ředitele pobočky ACE European Group Ltd, organizační složka, byl s účinností od 1.2.2015 jmenován p. Erik Macalík a nahradil tak v této funkci p. Lenku Dočekalovou.

 

Pan Erik Macalík přebírá odpovědnost za vedení pobočky a bude se zároveň věnovat rozvoji obchodu ve všech druzích neživotního pojištění, které ACE v České republice nabízí. Zároveň bude zodpovědný za rozvoj nových projektů pojištění a distribučních kanálů.

Erik Macalík působil v pojišťovnictví od roku 1997 na různých pozicích u mezinárodního pojišťovacího makléře a mezinárodní pojišťovny. Během své kariéry v pojišťovnictví získal bohaté zkušenosti s rozvojem obchodu i úpisem rizik.

ACE Europe

Zdroj: ACE Europe

Facebook Twitter

Související články

30.01.2015ACE zakládá v Evropě nový útvar kybernetických rizik
04.07.2014Studie ACE: Poškození pověstí ohrožuje nejvíce společnosti luxusního zboží
10.05.2014A.M. Best vylepšila rating pojišťovně ACE Europe
14.11.2013ACE Limited: rekordní provozní zisk ve výši 857 mil dolarů za třetí čtvrtletí
05.08.2013Dočekalová: Náhrada ekologické újmy je na znečišťovatelích

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.