KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Do obchodního oddělení Pojišťovny VZP přichází Petr Konopásek

Do obchodního oddělení Pojišťovny VZP přichází Petr Konopásek

23.3.2016, Jmenování a odchody, PVZP

Do obchodního oddělení Pojišťovny VZP přichází Petr Konopásek

Tým Pojišťovny VZP má nového key account manažera pro Prahu a střední Čechy. Stal se jím Petr Konopásek.

 

V nové pozici chci využít svoje znalosti a kontakty a zintenzivnit akvizici a práci s klienty v regionu hlavního města, který je obchodně velmi důležitý,“ říká Petr Konopásek.

Do PVZP přišel z Uniqa Pojišťovny, kde deset let pracoval jako oblastní ředitel pro Prahu 5 a Prahu 8. Má za sebou také desetiletou praxi manažera pro budování vlastní obchodní sítě Stavební spořitelny České spořitelny. V minulosti pracoval také v sektoru zákaznických služeb.

Je absolventem Newport University, kde získal titul BBA v oboru management a lidské zdroje. Kromě rodné češtiny mluví anglicky na středně pokročilé úrovni.

Petra kromě ekonomiky baví i čtení a historie a rád se věnuje sportu, zejména jízdě na kole a běhání.

Zdroj: PVZP

Facebook Twitter


Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.