Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

KALENDÁŘ AKCÍ » Vzdělávání » Vysoký zájem členů sítě INSIA o vzdělávání - INSIAFEST 2011 je již plně obsazen

Vysoký zájem členů sítě INSIA o vzdělávání - INSIAFEST 2011 je již plně obsazen

27.9.2011, Vzdělávání, INSIA a.s.

Vysoký zájem členů sítě INSIA o vzdělávání - INSIAFEST 2011 je již plně obsazen

Kapacita nadcházejícího třetího ročníku odborné konference sítě INSIA v Olomouci je již tři týdny před konáním akce zcela vyčerpána.

Počátek října je v INSIA již tradičně věnován odbornému vzdělávání na dvoudenní konferenci INSIAFEST. Letos se akce plná paralelně probíhajících přednášek a seminářů, v nichž si každý člen sítě INSIA pro sebe najde zajímavý program, koná 5. - 6. října v kongresovém hotelu v Olomouci.

Partnery konference INSIAFEST 2011 se staly Česká pojišťovna a Union poisťovna, které vedle našich kolegů z Marsh a dalších odborníků z praxe pomohly svými specialisty vytvořit atraktivní program pro členy sítě INSIA.

Díky kvalitnímu odbornému programu, v němž si vyberou svá témata jak specialisté na průmyslová či retailová pojištění, tak manažeři či asistentky, se kapacita ubytování a přednáškových místností velmi rychle zaplnila.

Je to jasným potvrzením toho, že členové sítě INSIA považují odborné vzdělávání za nezbytnou součást svého úspěchu na stále náročnějším trhu.

INSIA

Zdroj: INSIA a.s.

Facebook Twitter

Související články

27.09.2011INSIA: Asistent/-ka marketingu (rodilý mluvčí - slovenština)
13.09.2011Insia: Recepční
07.06.2011INSIA a Marsh aneb „jak jsme to upekli...“
09.05.2011INSIA roste o 50 % ročně a připravuje další expanzi
26.04.2011Špirakus: Nelehká pozice makléřů na českém trhu

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.