Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

KALENDÁŘ AKCÍ » Seminář "Veřejné zakázky: postavení pojišťoven a pojišťovacích makléřů a jejich služeb"

Seminář "Veřejné zakázky: postavení pojišťoven a pojišťovacích makléřů a jejich služeb"

29.2.2016, KALENDÁŘ AKCÍ, JJMC

Seminář "Veřejné zakázky: postavení pojišťoven a pojišťovacích makléřů a jejich služeb"

Vzdělávací a poradenská společnost JJMC s.r.o. vás zve na seminář na téma „Veřejné zakázky: postavení pojišťoven a pojišťovacích makléřů a jejich služeb“.

Seminář má za cíl seznámit účastníky s novým zákonem o zadávání veřejných zakázek, který přináší řadu změn oproti současnému stavu. Nový zákon má zcela nahradit současný zákon č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách. Momentálně je v poslední fázi projednávání v Poslanecké sněmovně, jeho účinnost se předpokládá od 1. července 2016.

Účastníci se dále seznámí s aktuální rozhodovací a výkladovou praxí ve vztahu k  otázkám, které jsou zásadní z pohledu pojišťoven a pojišťovacích makléřů v rámci jejich účasti v  zadávacích řízeních, ať již vystupují jako uchazeči, dodavatelé služeb nebo jako poradci při přípravě či v samotném průběhu zadávacího řízení.

Hlavní lektorkou semináře je paní Mgr. Adéla Havlová LL.M., specialistka na právo veřejných zakázek z advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners. Adéla Havlová sleduje přípravu nového zákona a transpozici směrnic EU od roku 2011, a to od roku 2013 z pozice člena expertní skupiny Ministerstva pro místní rozvoj a od roku 2014 i Kolegia paní ministryně. Podílela se na zpracování části důvodové zprávy RIA a připomínkování v legislativním procesu za asociace a profesní spolky. Adéla Havlová je také členkou rozkladové komise v oblasti veřejných zakázek u Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

Seminář se koná ve čtvrtek 31. 3. 2016 od 9:30 do 13:00 hod. v Kongresovém centru, Praha 1, Těšnov 5.

Seminář je určen zaměstnancům pojišťoven, kteří jsou odpovědni za agendu spojenou s nabídkami k veřejným zakázkám, pojišťovacím zprostředkovatelům poskytujícím služby veřejnému sektoru, případně ostatním zájemcům o uvedenou problematiku.

Cena je stanovena na 1 950 Kč + DPH za účastníka a při účasti 3 a více osob z jedné společnosti se poskytuje sleva 10 %.

Přihlásit se můžete prostřednictvím webových stránek www.jjmc.cz, nebo e-mailem na adrese info@jjmc.cz.

Zdroj: JJMC

Facebook Twitter

Související články

17.09.2015Společnost JJMC vás zve na informačně vzdělávací seminář pro pojišťovací zprostředkovatele
26.02.2015JJMC a vás zve na seminář: Risk management v pojištění průmyslu a podnikatelů
22.12.201575 % zadavatelů ve většině případů stále hodnotí veřejné zakázky pouze na cenu
27.09.2011Zadavatel veřejné zakázky na pojištění studentů porušil zákon?
16.10.2015Nová doba: Makléř platí klientovi

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.