Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

KALENDÁŘ AKCÍ » KURZY A SEMINÁŘE » Seminář: SOLVENCY II

Seminář: SOLVENCY II

27.9.2012, KURZY A SEMINÁŘE , Advanced Risk Management

Seminář: SOLVENCY II

Aktuálním tématem v pojišťovnictví je připravovaná regulace Solvency II, která vstoupí v účinnost v roce 2013. Přehlednou formou se seznámíte s nejdůležitějšími změnami v regulaci, především v oblastech systému řízení rizik, metodách ocenění technických rezerv a posuzování solventnosti. 

Teoretické požadavky směrnice jsou ilustrovány na praktických příkladech. 

Seminář je určený specialistům na Solvency II, pojistným matematikům, risk managerům, manažerům zodpovědným za zavedení Solvency II, právníkům, interním auditorům a pracovníkům compliance. Během semináře budete mít rovněž prostor pro vzájemnou diskuzi o problematice zavádění Solvency II. 

Program: Solvency II_30.10.2012.pdf

Termín konání: 30. 10. - 1. 11. 2012 

Máte-li zájem se jednotlivých seminářů zúčastnit, potvrďte, prosím, svou účast co nejdříve zde http://www.arm.cz/index.php/prihlaska-seminare.html 

www.arm.cz

Zdroj: Advanced Risk Management

Facebook Twitter

Související články

02.07.2012Seminář: Operační riziko

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.