Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

KALENDÁŘ AKCÍ » KURZY A SEMINÁŘE » Seminář Solvency II: Executive summary

Seminář Solvency II: Executive summary

8.2.2012, KURZY A SEMINÁŘE , Advanced Risk Management

Seminář Solvency II: Executive summary

Seminář Solvency II: Executive summary Vás seznámí s konceptem Solvency II a především s nejlepšími praktickými poznatky a zkušenostmi, jež jsme nabyli za více než 10 let praxe v oblasti implementace požadavků regulace finančního trhu.

 

 

Termín:

21. 2. 2012

Místo konání:

Business Park Košíře, Jinonická 80, Praha 5

Účastnický poplatek:

9.900 Kč + DPH

(při účasti dvou a více pracovníků

z jedné společnosti činí poplatek 8.900 Kč + DPH)

 

Program a přihláška na seminář: Solvency II_21.2.2012.pdf

 

On-line přihlášení na seminář: ZDE

 

První část semináře povede pan Mgr. Ing. Václav Novotný, jednatel a ředitel společnosti Advanced Risk Management, s.r.o., který v úvodu představí koncept Solvency II. Dále se zaměří na implementaci Solvency II z pohledu projektového řízení, výhody a nevýhody interního modelu a komunikaci s ČNB.

Druhou část semináře povede pan Ing. Petr Sosík, Ph.D., CFA, CFO Allianz pojišťovny, a.s., který se zaměří na Solvency II z pohledu Enterprise Risk Managementu a na praktické aspekty a přínosy implementace Solvency II.

Abychom zajistili dostatečný prostor pro dotazy a praktické procvičení získaných znalostí, omezili jsme počet účastníků seminářů na 15 osob.

Máte-li zájem se jednotlivých seminářů zúčastnit, potvrďte, prosím, svou účast co nejdříve zde.

www.arm.cz

Zdroj: Advanced Risk Management

Facebook Twitter

Související články

18.01.2012Pojišťovny utíkají před Solvency 2 na ostrov Guernsey
16.12.2011Recept na Solvency II v případě menších pojišťoven

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.