Vývoj trhu, dohled » Vývoj trhu » RC BROKERS, přední odborník na pohledávky, novým členem INSIA

RC BROKERS, přední odborník na pohledávky, novým členem INSIA

9.11.2009, Vývoj trhu, www.insia.cz

RC BROKERS, přední odborník na pohledávky, novým členem INSIA
Společnost RC BROKERS se specializuje především na pojištění pohledávek. Své zkušenosti pan Robert Čapka získal zejména v pojišťovně Atradius, kde působil více než 4 roky, nejprve v obchodu a následně jako ředitel české pobočky pojišťovny Atradius.

 

Před vstupem do sítě INSIA, jsem se podrobně seznámil i s modelem podnikání konkurenčních firem, ale po pečlivém zvážení jsem si nakonec vybral INSIA, zejména kvůli komplexním službám a informačnímu systému Yeti“ říká pan Robert Čapka.

 

Vladimír Soulek, specialista na pojištění pohledávek v INSIA k tomu dodává „Roberta Čapku dobře znám jako kvalitního odborníka ze své spolupráce s pojišťovnou Atradius a jsem opravdu rád, že mám nyní v INSIA takového kolegu“.

 

Svým vstupem do sítě INSIA chce RC BROKERS významně rozšířit nabídku služeb a zajistit odpovídající a komplexní servis klientů ve všech oblastech pojištění.

 

Kancelář společnosti RC BROKERS naleznete na adrese:
Hnězdenská 4a
181 00 Praha 8
mob: 773 981 516
fax: 234 290 090
email: rcbrokers@insia.com

 

INSIA je nejrychleji rostoucím makléřem ve středoevropském regionu. Jejími členy jsou stovky odborníků z Čech, Slovenska a Rakouska. V letošním roce byla INSIA díky vlastní on-line technologii YETI vyhlášena renomovaným mezinárodním auditorem Deloitte jako nejrychleji rostoucí společnost v ČR a obsadila 15. místo ve střední Evropě.

 

Share/Bookmark

Zdroj: www.insia.cz

Facebook Twitter

Související články

23.10.2009INSIA s růstem 789 % vyhlášena nejrychleji rostoucí firmou v ČR!
20.10.2009INSIA podporuje vznik nových společností
28.10.2009Poprvé zcela otevřeně o makléřské profesi: pokračování
08.10.2009Věčný problém: provize
06.10.2009Konference pojišťovacích makléřů 2009

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.