Vývoj trhu, dohled » Vývoj trhu » INSIA se rozrostla o společnost PRIMA FINANCE  s.r.o.

INSIA se rozrostla o společnost PRIMA FINANCE  s.r.o.

23.6.2009, Vývoj trhu, INSIA

INSIA se rozrostla o společnost PRIMA FINANCE  s.r.o.

Makléřská pojišťovací společnost INSIA se rozšiřuje o dalšího člena, kterým je společnost PRIMA FINANCE s.r.o. , působící v Olomouckém kraji.

Jednatelem PRIMA FINANCE s.r.o. je Ing. Vlastimil Kopečný, který pracuje v oblasti pojišťovnictví již od roku 2002. Své bohaté zkušenosti získal převážně v Pojišťovně České spořitelny a Kooperativa pojišťovně, kde působil jako vedoucí obchodní skupiny.

V rámci sítě INSIA chce společnost PRIMA FINANCE s.r.o. nabízet a poskytovat klientům komplexní servis v oblasti pojistných produktů se zaměřením na pojištění majetku, pojištění vozidel a životní pojištění. Další významnou činností společnosti PRIMA FINANCE s.r.o. jsou kompletní služby v oblasti hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření.

Koordinátorka obchodní sítě Klára Capoušková k dynamickému rozvoji INSIA dodává:“Velký zájem o členství v INSIA svědčí o výborné strategii a neustálém zkvalitňování služeb na kterém všichni v INSIA soustavně pracujeme.“

Síť INSIA je nejrychleji rostoucím makléřem ve středoevropském regionu. Jejími členy jsou stovky odborníků z Čech, Slovenska a Rakouska. Díky vlastní on-line technologii YETI mají členové INSIA dokonalý přehled o své společnosti, včetně veškeré komunikace a všech finančních toků.

Zdroj: INSIA

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

12.06.2009INSIA nám pomohla dosáhnout na velké obchody

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.