Vývoj trhu, dohled » Vývoj trhu » INSIA rozšiřuje působnost ve Středočeském kraji

INSIA rozšiřuje působnost ve Středočeském kraji

4.6.2009, Vývoj trhu, INSIA

INSIA rozšiřuje působnost ve Středočeském kraji

Do sítě INSIA vstoupil zkušený pojišťovací makléř - Marian Skrip. Společnost tohoto odborníka poskytuje svým klientům komplexní služby v oblasti pojištění. Marian Skrip pracuje jako pojišťovací zprostředkovatel již od roku 1995. Bohaté zkušenosti načerpal zejména v Kooperativě a České pojišťovně.

Vlastní on-line technologie YETI zabezpečuje interní provoz sítě INSIA a komunikaci makléře s klientem či pojišťovnou. Zároveň slouží jako špičkový nástroj správy pojištění pro firemní klienty INSIA.

Pojišťovací makléři INSIA zprostředkují ročně pojištění za cca 1,4 mld. Kč, a zároveň jsou nejrychleji rostoucím makléřem na trhu. INSIA má také nejrozsáhlejší síť kanceláří v ČR a SR.

Zdroj: INSIA

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

16.02.2009INSIA rozšiřuje působení v Praze a Středočeském kraji
12.02.2009INSIA posílila své zastoupení v bratislavském regionu

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.