Vývoj trhu, dohled » Vývoj trhu » INSIA podporuje vznik nových společností

INSIA podporuje vznik nových společností

20.10.2009, Vývoj trhu, INSIA

INSIA podporuje vznik nových společností

Měnící se podmínky a vysoké nároky na pojistném trhu vyvolávají u makléřů a agentů pojišťoven obavy z jejich dalšího úspěšného fungování. Stále více zprostředkovatelů hledá řešení této situace v zapojení do franchisingové sítě, jakou představuje společnost INSIA. INSIA nově nabízí založení makléřské společnosti „na klíč“. Této jedinečné příležitosti využilo jen během posledního měsíce osm nových společností.

Novou kancelář INSIA v Trnavě otevřel pan Ivan Chynoradský, kancelář v Pardubicích vede paní Lucie Panchártková, v Hradci Králové pan Milan Sláma, kancelář ve Zdicích pan Jaroslav Hlavsa, ve Frýdku-Místku paní Martina Rykalová a v Praze pan Štěpán Zmátlo. Dalšími novými členy jsou Profin servis, s.r.o. z Tábora a  Vydělávej.cz s.r.o. z Prahy.

INSIA poskytuje makléřům kompletní servis od registrací spolupracovníků, vyúčtování provizí, vynikající smluvní podmínky se všemi pojistiteli, sdílení odborných znalostí, vlastní produkty, společný marketing, vzdělávání a řadu dalších. To vše efektivně umožňuje unikátní internetová technologie Yeti (www.yeti.cz).

INSIA má nyní kanceláře ve více než 150 místech České republiky a Slovenska. Svým klientům tak může poskytnout spojení všech výhod samostatného lokálního makléře a zároveň zázemí velké firmy.

Makléři INSIA poskytují svým klientům široké spektrum pojistných produktů, včetně vlastních produktů INSIA, na které mají exkluzivitu.

„Vlastní produkty INSIA nás odlišují od konkurence a poskytují našim makléřům významnou výhodu při jednání s klienty. Produkty INSIA jsou koncipovány tak, aby klientům zaručily maximální pojistnou ochranu za minimální cenu.“ dodává Ing. Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA a.s.

Síť INSIA je největší univerzální makléřskou sítí s mezinárodní působností ve střední Evropě. Více na www.uspesnymakler.cz.

Zdroj: INSIA

 

Share/Bookmark

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

01.10.2009Pět dalších společností uzavřelo partnerství s INSIA

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.