Vývoj trhu, dohled » Vývoj trhu » INSIA má zastoupení v prezídiu SASP

INSIA má zastoupení v prezídiu SASP

5.8.2009, Vývoj trhu, INSIA

INSIA má zastoupení v prezídiu SASP

Na valném shromáždění Slovenskej asociácie sprostredkovateľov v poistovníctve (SASP) byl dne 10.6.2009 zvolen prezídiem nový člen, Ing. Vladimír Matuščin ze společnosti Insia Delman s.r.o.

Vladimír Matuščin bude spolu s ostatními členy prezídia rozhodovat o dalším rozvoji a plánu činností SASP.

Ing. Vladimír Matuščin byl prvním členem INSIA na Slovensku, kdy se ještě jako jednatel společnosti Delman Brokers s.r.o. (nyní Insia Delman s.r.o.) zapojil do tohoto mezinárodního projektu.

Již od počátku se Vladimír Matuščin aktivně podílel na rozvoji sítě INSIA na Slovensku a kromě vedení vlastní makléřské společnosti je také hlavním koordinátorem pro slovenský trh. Díky svým bohatým zkušenostem z činnosti pojišťovacího makléře zastřešuje Ing. Matuščin pro slovenský trh také jednání s pojišťovnami a obchodními partnery.

Ke svému téměř 5-letému působení v INSIA Ing. Matuščin dodává: „Členství v INSIA poskytlo mé společnosti obrovské možnosti dalšího rozvoje. Jako jedni z členů INSIA můžeme využívat veškeré výhody, které nám členství nabízí, ale zejména máme o mnoho silnější vyjednávací pozici u pojišťoven a tím pádem i vyšší provize a růst obchodů. Jako hlavní koordinátor pro Slovenskou republiku můžu konstatovat, že za posledních téměř pět let jsme ušli velký kus cesty a nyní patří INSIA k největším makléřům na Slovensku a v ČR. O vynikajících výsledcích naší práce svědčí například každoroční umístění INSIA mezi 50 technologicky nejrychleji rostoucími společnostmi ve Střední Evropě.¨"

Slovenská asociácia sprostredkovateľov v poisťovníctve sdružuje nejvýznamnější makléře a agenty, kteří přispívají k rozvoji slovenského pojišťovacího trhu.

Stejně jako na Slovensku se i v České republice INSIA aktivně podílí na činnosti Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM). Ing. Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s. působí již několik let na pozici místopředsedy AČPM a aktivně se podílí na rozvoji pojistného trhu v ČR.

INSIA

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

04.06.2009INSIA rozšiřuje působnost ve Středočeském kraji
16.02.2009INSIA rozšiřuje působení v Praze a Středočeském kraji
12.02.2009INSIA posílila své zastoupení v bratislavském regionu

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.