Vývoj trhu, dohled » Výsledky zprostředkovatelů » Rekordní růst – INSIA hlásí 2x více členů!

Rekordní růst – INSIA hlásí 2x více členů!

13.1.2010, Výsledky zprostředkovatelů, Insia

Rekordní růst – INSIA hlásí 2x více členů!

Již 528 makléřů se připojilo k síti INSIA. Oproti roku 2008 se tak počet členů sítě zvýšil na více než dvojnásobek, a to i v tomto ekonomicky obtížném období.

Stále více makléřů se tak přesvědčuje o výhodách spojených sil. Úspěšné společnosti, členové sítě INSIA, získávají větší stabilitu a výhodnější postavení v konkurenčním boji. Díky široké podpoře v síti INSIA mohou věnovat své úsilí zejména tomu, co umí a v čem jsou dobří, tedy práci s klienty.

Koordinátorka sítě INSIA Klára Capoušková komentovala uplynulý rok slovy: „V roce 2009 jsme zažili nečekaně vysoký nárůst registrací nových členů. Dříve jsme museli kontakty převážně sami vyhledávat a nyní nás makléři i společnosti oslovují sami. Mnoho makléřských společností mě mile překvapí tím, že už před mým příjezdem mají o INSIA vše podstatné zjištěno. Na schůzkách tak často upřesňuji už jen detaily a rovnou smlouvu o spolupráci podepisujeme.“

Nový člen INSIA přitom zůstává samostatným, právně nezávislým subjektem, spolupráce probíhá pouze na základě jednoduché smlouvy. Získává tak pozici TOP makléře u klienta a VIP servis v pojišťovnách. Nemusí ztrácet čas administrativou, zdlouhavým vyhledáváním informací, smlouváním s dodavateli, smluvními záležitostmi či rozposíláním a hlídáním provizí - o to vše se za ně postarají specialisté v INSIA a systém YETI.

Silné zázemí a dynamický růst INSIA potvrdilo také opětovné ocenění mezinárodní auditorskou společností Deloitte. V loňském roce 2009 byla INSIA vyhlášena nejrychleji rostoucí společností v Česku (Deloitte Technology FAST50CEE).

INSIA je největší makléřskou sítí působící v České republice a na Slovensku, klientům poskytujeme odborné služby a poradenství již více než 17 let. Více o výhodách členství lze nalézt na www.uspesnymakler.cz

 

 

Share/Bookmark

Zdroj: Insia

Facebook Twitter

Související články

30.11.2009INSIA mezi nejúspěšnějšími firmami z Evropy, Blízkého východu a Afriky
23.10.2009INSIA s růstem 789 % vyhlášena nejrychleji rostoucí firmou v ČR!
20.10.2009INSIA podporuje vznik nových společností

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.