Vývoj trhu, dohled » Výsledky zprostředkovatelů » Proč INSIA? 5 nových makléřů v tom má jasno!

Proč INSIA? 5 nových makléřů v tom má jasno!


Proč INSIA? 5 nových makléřů v tom má jasno!

INSIA je dynamicky se rozvíjející síť pojišťovacích makléřů na českém a slovenském trhu a zaznamenala nejvyšší nárůst právě v době finanční krize. Není tedy náhodou, že se k jejím 613 členům nyní připojuje dalších pět profesionálních pojišťovacích makléřů.


Při svém dřívějším působení v pojišťovně či jiné společnosti poskytující finanční poradenství se každý z nově příchozích makléřů potýkal s rozdílnými problémy. Proč se tedy rozhodli připojit právě k INSIA?

 

IQ Finance s.r.o. - Tomáš Chobotský, Praha

Přesvědčily mě kvalitní reference, dostatečné informace na internetu a široké portfolio produktů. Velmi se mi líbí, že na rozdíl od řady konkurenčních firem INSIA nefunguje na principu multilevelu.
Nemusím tedy platit část provize lidem, kteří jsou ve složité organizační struktuře nade mnou.“

HAZI Praha s.r.o. – Hana Zítová, Praha

V minulosti jsem pracovala pro jinou makléřskou společnost. Protože jsem se chtěla osamostatnit, stala jsem se součástí sítě INSIA. Jako velkou přednost vnímám skutečnost, že provize firmě i našim spolupracovníkům vyplácí přímo INSIA. Navíc mi poskytuje výborné zázemí, díky kterému uspořím čas a mohu se tak mnohem více věnovat svým klientům.“

Radovan Rykala, Frýdek Místek

Mým hlavním zaměřením je pojištění občanů. INSIA, kromě všech produktů v této oblasti, nabízí i pojištění průmyslu. Při rozhodování, zda odejít z pojišťovny, byl toto pro mě zásadní důvod.“

Viktor Hostinský Investments, s.r.o. – Martin Prokop, Mladá Boleslav

Již od prvních jednání se společností INSIA jsme si uvědomili blízkost našich filozofií. Cítili jsme, že právě INSIA je tím správným partnerem. Jsme zkušenými poradci a chceme spolupracovat s těmi nejlepšími.“

Ing. Helena Fianová, Praha

Firma na nás působí velice solidně. V minulosti jsme zprostředkovávali převážně hypotéky a byli jsme s manželem omezeni úzkou škálou produktů. Díky INSIA nyní máme daleko širší možnosti nejen v oblasti hypoték, ale zejména v uzavírání pojistných smluv. Jsem ráda, že jsem se stala součástí tak úspěšné firmy."Nárůst počtu makléřů INSIA od roku 2005


Více o výhodách společnosti INSIA naleznete na www.uspesnymakler.cz

 

Share/Bookmark

Facebook Twitter

Související články

13.01.2010Rekordní růst – INSIA hlásí 2x více členů!
30.11.2009INSIA mezi nejúspěšnějšími firmami z Evropy, Blízkého východu a Afriky
23.10.2009INSIA s růstem 789 % vyhlášena nejrychleji rostoucí firmou v ČR!
20.10.2009INSIA podporuje vznik nových společností
03.09.2009INSIA se podílela na vzniku unikátního pojištění českých vojáků
05.08.2009INSIA má zastoupení v prezídiu SASP

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.