Vývoj trhu, dohled » Výsledky zprostředkovatelů » INSIA hlásí rekordní růst výnosů o 65 %

INSIA hlásí rekordní růst výnosů o 65 %

20.9.2010, Výsledky zprostředkovatelů, INSIA a.s.

INSIA hlásí rekordní růst výnosů o 65 %

I v roce 2010, navzdory finanční krizi, síť pojišťovacích makléřů INSIA stále rychle roste. Za první pololetí roku 2010 dosáhla INSIA výnosu 154 mil. Kč. Ve srovnání se stejným obdobím roku 2009 se jedná o rekordní nárůst o 65 %. Revidované odhady výnosů za celý rok 2010 jsou nyní vysoko nad 300 mil. Kč při zprostředkovaném pojistném více než 2 mld. Kč.

Letošní růst sítě INSIA je podpořen i velkým nárůstem počtu členů, kdy k INSIA patří v současné době téměř 1000 partnerů v Česku a na Slovensku. INSIA je tak největší sítí pojišťovacích makléřů ve střední Evropě.

V roce 2009 byla INSIA oceněna mezinárodní auditorskou společností Deloitte jako nejrychleji rostoucí společnost v České republice a jako 15. nejrychleji rostoucí společnost v celém regionu střední a východní Evropy (Deloitte Technology FAST50CEE). V minulých dnech spustila INSIA do provozu novou generaci unikátního systému YETI NG pro obchodníky.


INSIA je partnerem soutěže oPojištění.cz o zájezd na MAURICIUS.

Zdroj: INSIA a.s.

Facebook Twitter

Související články

20.09.2010AXA Group prodala část britského podnikání v životním pojištění
17.09.2010Německý pojistný trh je připraven na Solvency II
16.09.2010GrECo jako součást celosvětové makléřské sítě

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.