Vývoj trhu, dohled » Výsledky pojišťoven » Zlatá Koruna: mezi pojišťovnami nadále kraluje Kooperativa

Zlatá Koruna: mezi pojišťovnami nadále kraluje Kooperativa

27.5.2015, Výsledky pojišťoven, Kooperativa

Zlatá Koruna: mezi pojišťovnami nadále kraluje Kooperativa

Kooperativa v letošním, již třináctém ročníku prestižní ankety Zlatá koruna, naprosto ovládla kategorie Pojištění pro podnikatele a Neživotní pojištění. Stříbrnou korunu Kooperativa navíc získala v kategorii Životní pojištění. Výsledky v úterý večer slavnostně vyhlásili organizátoři ankety v TOP HOTELu Praha. 

V kategorii Pojištění pro podnikatele již poosmé obhájilo prvenství pojištění malých a středních podnikatelů TREND. TREND se tak stal nejúspěšnějším produktem v celé historii Zlaté koruny. Druhé místo v této kategorii obsadilo pojištění pro živnostníky START PLUS a třetí místo Komplexní pojištění flotil. Neživotnímu pojištění dominovalo Cestovní pojištění KOLUMBUS, stříbrnou korunu získalo Komplexní pojištění vozidla NAMÍRU  - pojištění odpovědnosti z provozu vozidla  a bronzovou korunu Komplexní pojištění vozidla NAMÍRU  - havarijní pojištění. Historický úspěch Kooperativy ve Zlaté koruně završilo stříbro produktu PERSPEKTIVA v kategorii Životní pojištění.

Já si všech těchto ocenění samozřejmě velmi vážím. Jednak proto, že o nich rozhoduje skutečně široké spektrum odborníků a také proto, že každý den vidím, jak je na českém pojistném trhu náročné uspět. Konkurence je skutečně tvrdá a o to více těší, že naše služby jsou takto dobře vnímány. Co považuji za nejdůležitější v případě pojišťovny a jejích produktů je faktor dlouhodobé kvality – nestačí, abychom měli a nabízeli dobré, srozumitelné a účelné produkty jeden rok, ale každý rok,“ ocenil výsledky Martin Diviš, generální ředitel a předseda představenstva pojišťovny Kooperativa. 

Soutěž Zlatá koruna již třináct let oceňuje nejlepší finanční produkty roku na českém trhu. Od roku 2003 se jí zúčastňují všechny významné banky, pojišťovny, leasingové, investiční a další finanční společnosti. Přes 330 finančních odborníků ve Finanční akademii vybírá z jejich nabídek v jednotlivých kategoriích nejlepší produkty. Letošního ročníku se zúčastnilo 216 produktů ze 77 finančních společností. 

Zdroj: Kooperativa

Facebook Twitter

Související články

27.05.2015Jaké pojistné produkty byly oceněny v soutěži Zlatá koruna 2014?
11.06.2014Zlatá Koruna: pojišťovnám dominovala Kooperativa
08.06.2012Zlatá koruna 2012: Sedm ocenění získala pojišťovna Kooperativa
03.06.2011Zlatá koruna 2011: Mezi pojišťovnami dominovala Kooperativa

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.