Vývoj trhu, dohled » Výsledky pojišťoven » V prvním čtvrtletí Pojišťovna VZP dosáhla o pětinu lepší tržby

V prvním čtvrtletí Pojišťovna VZP dosáhla o pětinu lepší tržby

8.4.2016, Výsledky pojišťoven, PVZP

V prvním čtvrtletí Pojišťovna VZP dosáhla o pětinu lepší tržby

Pojišťovna VZP v prvním čtvrtletí meziročně vykázala o 21 % vyšší předpis pojistného. Největší nárůst dosahuje v segmentu pojištění podnikatelských rizik. 

 

V pojištění podnikatelů jsme dosáhli 60% růstu. Daří se nám také v segmentu pojištění odpovědnosti lékařů a zdravotnických zařízení, kde týdně uzavíráme desítky nových smluv,“ říká Halina Trsková, obchodní a marketingová ředitelka PVZP.

O čtyři procenta vyrostlo předepsané pojistné také u retailových produktů. „Navzdory nepříznivé geopolitické situaci zaznamenáváme mírný nárůst v cestovním pojištění, oproti stejnému období loňského roku jsme uzavřeli o 1200 pojistných smluv více,“ prozrazuje šéfka obchodu. „Roste i zdravotní pojištění cizinců. Z rozhovorů s klienty vyplývá, že si cizinci stále více uvědomují důležitost kvalitního zdravotního pojištění,“ dodává obchodní ředitelka.

Zdroj: PVZP

Facebook Twitter

Související články

07.04.2016Pojišťovna VZP chce letos vyplácet dividendy
23.03.2016Do obchodního oddělení Pojišťovny VZP přichází Petr Konopásek
08.02.2016Pojišťovna VZP v roce 2015 rostla o 9,3%
20.01.2016PVZP v roce 2016 pojistí výrazně více zdravotnických zařízení a lékařů
29.12.2015Pojišťovna VZP vyjednala lepší podmínky zajistného programu
25.11.2015Pojišťovna VZP, a. s. otevřela novou pobočku v pražském centru SAPA

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.