Vývoj trhu, dohled » Akvizice a fúze » Zakládající člen SASP se stal 50. společností sítě INSIA na Slovensku

Zakládající člen SASP se stal 50. společností sítě INSIA na Slovensku

17.1.2008, Akvizice a fúze, insia.com

Zakládající člen SASP se stal 50. společností sítě INSIA na Slovensku

Slovenská společnost Young & Freeman Group, spol. s r.o. vstoupila do sítě INSIA a stala se tak její 50. společností.

 

 

Makléřská společnost Young & Freeman Group, spol. s r.o. se stala členem sítě INSIA na konci roku 2007. Svým vstupem tak výrazně posiluje rozvoj služeb v regionu západního Slovenska.

 

Young & Freeman Group, spol. s r.o. založili partneři Ing. Adamča Rastislav a Ing. Války Patrik v květnu roku 1996, jako nástupce společnosti Y & F Brokers, která vznikla již v roce 1994. Společnost také patří k jednomu ze zakládajících členů SLOVENSKEJ ASOCIÁCIE SPROSTREDKOVATEĽOV V POISŤOVNÍCTVE (SASP), jejímž řádným členem je dodnes.

 

Jednatel společnosti Ing. Adamča získal své zkušenosti z finanční oblasti během svého mnohaletého působení v bankovním a pojišťovacím sektoru. Jeho společník, Ing. Války působil jako úspěšný obchodník v mezinárodní pojišťovně působící na území České a Slovenské republiky.

 

Young & Freeman Group,spol. s r.o. poskytují svým klientům kompletní servis, zaměřený zejména na pojištění majetku, odpovědnosti za škodu a úrazové pojištění. Svým klientům zajistí veškeré činnosti související s pojištěním, od vzniku a správy pojištění, až po likvidaci pojistných událostí.

 

 

Young & Freeman Group, spol. s r.o. naleznete v sídle společnosti na adrese:
Pekarská 3017
926 01 SEREĎ
Tel: 00421 31 789 2811
Fax: 00421 31 789 6283
e-mail: yfgroup@yfgroup.sk yfgroup@insia.com
web: www.young-freeman.com

 

 

INSIA sdružuje stovky specialistů na řízení rizik a pojištění na území ČR, SR a Rakouska. Cílem INSIA je být svým klientům co nejblíže a poskytnout jim kvalitní služby v celé šíři rizik a druhů pojištění. Největší oporou je makléřům zejména unikátní systém na sdílení znalostí YETI, díky kterému mají veškeré aktuální informace neustále po ruce.

Zdroj: insia.com

Facebook Twitter

Související články

15.04.2008INSIA navýšila limit profesní odpovědnosti
26.03.2008INSIA otevírá novou kancelář na jihu Čech a získává také odborníka v oblasti soudního znalectví.
20.02.2008INSIA zajistila pojištění vozidla nejvyššího Čecha zdarma

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.