Vývoj trhu, dohled » Akvizice a fúze » Společnost INNCON s.r.o. se stala novým členem sítě INSIA

Společnost INNCON s.r.o. se stala novým členem sítě INSIA

12.11.2007, Akvizice a fúze, insia.com

Společnost INNCON s.r.o. se stala novým členem sítě INSIA

Makléři INSIA opět posílili o další odborníky v jihomoravském regionu.

 

Společnost INNCON s.r.o. vznikla počátkem roku 2000 a zabývá se zejména znaleckou činností v oboru ekonomie.

 

Jednatelem společnosti je Ing. Vladimír Čech s dlouholetými zkušenostmi v oblasti finančního plánování. Díky vstupu do sítě INSIA chce společnost významně rozšířit komplexní služby pro privátní klientelu a velké společnosti, kterým tak bude moci zajistit odpovídající servis i v oblasti pojištění.

 

Kancelář společnosti INNCON s.r.o. naleznete na adrese:
Nám. 28. dubna 2/1069
635 00 Brno
mob: 777 584 113
fax: 234 290 090
email: inncon@insia.com

 

 

Společnost INNCON s.r.o. je již 46. společností sítě INSIA a významně tak rozšířila portfolio služeb, které může svým klientům nabídnout. Díky unikátnímu systému na sdílení znalostí YETI, tak mohou své zkušenosti navzájem sdílet všichni makléři sítě INSIA.

Zdroj: insia.com

Facebook Twitter

Související články

19.11.2007Nová makléřská společnost z Popradu se stala členem sítě INSIA
05.12.2007Společnost H & B optimum členem sítě INSIA
19.12.2007Insia podpořila Ligu proti rakovině
07.01.2008Nový člen sítě INSIA v Ostravě

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.