Vývoj trhu, dohled » Akvizice a fúze » Společnost H & B optimum členem sítě INSIA

Společnost H & B optimum členem sítě INSIA

5.12.2007, Akvizice a fúze, insia.com

Společnost H & B optimum členem sítě INSIA

Významná makléřská společnost ze Vsetína učinila průlomové rozhodnutí - vstoupila do sítě INSIA a zároveň změnila název společnosti.

 

Společnost H & B optimum, s.r.o. spojila své síly s makléřskou sítí INSIA a od 22.11.2007 nadále působí na pojistném trhu pod názvem H & B Insia, s.r.o.

 

H & B Insia patří mezi největší makléřské společnosti ve Vsetínském regionu a od svého založení v roce 1999 dokázala k dnešnímu dni vybudovat silnou a stabilní společnost, jejíž kmen činí cca 55.000.000,- Kč.

 

Výkonný ředitel společnosti Insia s.r.o., Ing. Petr Marek k tomu dodává:
„Profesionální spolupráce s významnou makléřskou společností v moravském regionu upevňuje silné postavení sítě INSIA nejen na českém, ale i slovenském trhu.“

Jednatel společnosti, pan Jaromír Hurta pracuje v pojišťovnictví již přes 15 let a spolupracoval s významnými českými pojišťovnami, mezi které patří Česká pojišťovna, a.s., a Pojišťovna České spořitelny a.s., kde působil na pozici vedoucího Vsetínské pobočky.

 

Specializací společnosti je pojištění firemních klientů a sociální programy pro jejich zaměstnance.
V rámci sítě INSIA plánuje H & B Insia další rozvoj a posílení svého postavení v regionu.

 

 

 

Základem spolupráce specialistů INSIA na pojištění je specializovaný internetový systém YETI, který umožňuje pojišťovacím makléřům sdílení informací, procesní podpory a zdrojů a spolehlivý servis pro firemní i privátní klienty.

 

Kontaktní údaje H & B Insia, s.r.o.
Smetanova 1484
755 01 Vsetín
Tel: 571 499 300
Fax: 243 290 090
Email: vsetin@insia.com
Výpis z OR

Zdroj: insia.com

Facebook Twitter

Související články

15.04.2008INSIA navýšila limit profesní odpovědnosti
26.03.2008INSIA otevírá novou kancelář na jihu Čech a získává také odborníka v oblasti soudního znalectví.
20.02.2008INSIA zajistila pojištění vozidla nejvyššího Čecha zdarma
07.01.2008Nový člen sítě INSIA v Ostravě
19.12.2007Insia podpořila Ligu proti rakovině

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.