Vývoj trhu, dohled » Akvizice a fúze » Pojišťovací makléři TEKAM, s.r.o. vstoupili do sítě INSIA

Pojišťovací makléři TEKAM, s.r.o. vstoupili do sítě INSIA

25.2.2008, Akvizice a fúze, insia.com

 

TEKAM, s.r.o. se rozhodli vstoupit do sítě INSIA a zároveň s touto změnou změnili také název společnosti.

 

TEKAM, s.r.o., která působí na slovenském pojistném trhu od března roku 2007 se stala dalším členem sítě INSIA. Tímto krokem se vedení společnosti rozhodlo podpořit jednotnou identitu sítě INSIA a přejmenovali společnost na INSIA JVT, s.r.o.

 

Společnost INSIA JVT patří mezi univerzální pojišťovací makléře a poskytuje své služby jak velkým průmyslovým klientům, ale také běžným občanům v rámci životního pojištění.

 

Jednatelé společnosti – Vladimír Nemčík, Jan Pajerchin a Ing. Tomáš Kuľbaga působí v pojišťovnictví již přes 7 let a za tu dobu nasbírali mnoho zkušeností, které mohou nyní v rámci sítě INSIA sdílet také se svými kolegy, zejména díky unikátnímu systému YETI.

 

 

INSIA JVT, s.r.o. naleznete na adrese:
Južná trieda 64
040 01 KOŠICE
Tel: 0908 176 369, 0911 322 252
Fax: 0417 232 323
Email: insiajvt@insia.com

 

Síť pojišťovacích makléřů INSIA byla založena v roce 2004 předními českými pojišťovacími makléři. Dnes působí i na Slovensku a patří mezi největší nezávislé zprostředkovatele pojištění na našem trhu.

Zdroj: insia.com

Facebook Twitter

Související články

15.04.2008INSIA navýšila limit profesní odpovědnosti
26.03.2008INSIA otevírá novou kancelář na jihu Čech a získává také odborníka v oblasti soudního znalectví.

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.