Vývoj trhu, dohled » Akvizice a fúze » Nový člen sítě INSIA v Ostravě

Nový člen sítě INSIA v Ostravě

7.1.2008, Akvizice a fúze, insia.com

Nový člen sítě INSIA v Ostravě

Firma G.R.G. – Management, spol. s r.o. vstoupila do sítě INSIA a v rámci jednotné identity sítě změnila název společnosti.

 

 

Makléřská společnost Insia GRGM s.r.o. se stala členem sítě INSIA v listopadu 2007. Svým vstupem tak posiluje rozvoj makléřské sítě INSIA v ostravském regionu.

 

Insia GRGM s.r.o. působí na pojistném trhu již od roku 1998 a svým klientům poskytuje komplexní služby v oblasti pojišťovnictví. Zaměřuje se především na pojištění podnikatelských rizik.

 

Jednatelka společnosti Ing. Jiřina Glenzová získala své bohaté zkušenosti především v České pojišťovně, a.s., kde působila na pozici likvidátora majetkových škod a později jako krajský disponent majetkového pojištění.

 

 

Společnost Insia GRGM s.r.o. naleznete na adrese:
Trocnovská 6/773
702 00 Ostrava
Tel: 596 101 003
Fax: 234 290 090
Email: grgm@insia.com

 

Online systém YETI je nejen základní pracovní nástroj pro pojišťovací makléře sítě INSIA. Je také unikátním nástrojem řízení rizik pro firemní klientelu. Umožňuje sledovat úroveň krytí podnikatelských rizik, průběh vyřizování škod a zajišťuje také rychlý a jednoduchý přístup k veškerým dokumentům souvisejícím s pojištěním - 24 hodin denně.

Zdroj: insia.com

Facebook Twitter

Související články

15.04.2008INSIA navýšila limit profesní odpovědnosti
26.03.2008INSIA otevírá novou kancelář na jihu Čech a získává také odborníka v oblasti soudního znalectví.
25.02.2008Pojišťovací makléři TEKAM, s.r.o. vstoupili do sítě INSIA
18.02.2008UNIVERZO s.r.o. vstoupili do sítě INSIA

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.