Vývoj trhu, dohled » Akvizice a fúze » Nová kancelář sítě INSIA byla otevřena ve Zvoleně

Nová kancelář sítě INSIA byla otevřena ve Zvoleně

6.11.2007, Akvizice a fúze, insia.com

Nová kancelář sítě INSIA byla otevřena ve Zvoleně

Společnost Kayros Consulting, spol. s r.o. je již 45. kanceláří sítě INSIA.

 

Kayros Consulting působí na slovenském trhu již od roku 2001. Pod vedením zkušeného Ing. Dušana Stratila, který působí v pojišťovnictví již více jak 13 let, se tato společnost stává další významnou součástí dynamicky se rozvíjející sítě makléřů.

 

Specializací společnosti je zejména neživotní pojištění občanů a podnikatelů, zemědělské pojištění, kompletní správa pojištění vozidel a odborná asistence při likvidaci pojistných událostí.

 

Kanceláře Kayros Consulting, spol. s r.o. naleznete na adrese:
Buzulucká 3
960 01 Zvolen
tel: (+421) 455 215 131
email: zvolen@insia.com

 

 

undefined

Síť pojišťovacích makléřů INSIA patří mezi přední pojišťovací makléře v obou sousedních státech. V letošním roce jsme se jako jediní pojišťovací makléři v rámci střední Evropy umístili v žebříčku 50 nejrychleji rostoucích společností dle mezinárodního auditora Deloitte.

Zdroj: insia.com

Facebook Twitter

Související články

12.11.2007Společnost INNCON s.r.o. se stala novým členem sítě INSIA
05.12.2007Společnost H & B optimum členem sítě INSIA
19.12.2007Insia podpořila Ligu proti rakovině
07.01.2008Nový člen sítě INSIA v Ostravě
17.01.2008Zakládající člen SASP se stal 50. společností sítě INSIA na Slovensku
18.02.2008UNIVERZO s.r.o. vstoupili do sítě INSIA
20.02.2008INSIA zajistila pojištění vozidla nejvyššího Čecha zdarma

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.