Vývoj trhu, dohled » Akvizice a fúze » M&M finance koupila majoritní podíl v pojišťovací společnosti Broker office

M&M finance koupila majoritní podíl v pojišťovací společnosti Broker office

23.3.2016, Akvizice a fúze, oPojištění

M&M finance koupila majoritní podíl v pojišťovací společnosti Broker office

Společnost M&M finance, patřící realitní společnosti M&M reality holding, koupila podíl v pojišťovací společnosti Broker office (První moravská společnost s.r.o.). M&M holding získala majoritní podíl v této společnosti.

V roce 2013 zprostředkovala společnost M&M finance hypotéky v objemu dvou miliard korun. Na konci loňského roku to již bylo téměř sedm miliard. Tento rychlý růst v oblasti hypoték chce M&M finance napodobit i na trhu pojištění a proto se spojila Broker office.

V oblasti pojištění a investic však zatím nemáme pozici, jakou bychom chtěli, a proto jsme se rozhodli vstoupit většinovým podílem do Broker office. Broker office zastřešuje více než 600 obchodních partnerů v ČR, především v oblasti pojištění a investic,“ řekl výkonný ředitel M&M finance Michal Pitucha.

Dosavadní ředitel a majitel Libor Picek se nyní nově stává ředitelem společnosti M&M pojišťovací.

Pro M&M finance je jednoznačný cíl a to je další strmý růst, předpoklady pro to máme. Je zde klientská základna M&M reality, ale nespoléháme se pouze na toto, chceme fungovat jako jakákoliv jiná firma, která je odkázána na volný trh. Když spojíme tyto dvě větve, tak si myslím, že v následujících letech můžeme vyrůst několikanásobně a konkurovat největším finančně zprostředkovatelským firmám v České republice,“ dodal Michal Pitucha.

Zdroj: oPojištění

Facebook Twitter

Související články

22.09.2015VIGO Investments kupuje společnost na bezhotovostní platby Expensa a.s.
12.08.2015Vienna Insurance Group kupuje v Praze další nemovitosti
03.07.2015ACE kupuje podíl v Chubb insurance group za 28,3 miliard dolarů v akciích a hotovosti
12.06.2015Tokio Marine Holdings kupuje za 7,5 miliardy dolarů HCC pojišťovnu
05.02.2015Kanadský Fairfax kupuje ukrajinskou QBE
18.12.2014Kanadský gigant Fairfax kupuje evropské QBE

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.