Vývoj trhu, dohled » Akvizice a fúze » INSIA rozšiřuje působení v Praze a Středočeském kraji

INSIA rozšiřuje působení v Praze a Středočeském kraji

16.2.2009, Akvizice a fúze, DŠ

INSIA rozšiřuje působení v Praze a Středočeském kraji

Novým členem sítě INSIA se v Praze a Středočeském kraji stala společnost Insia Garant s.r.o. v čele s jednatelem Jaroslavem Danielem Doležalem.

Přestože se jedná o poměrně mladou společnost, její jednatel disponuje mnohaletými zkušenostmi v oblasti pojišťovnictví – zejména z významných manažerských postů. V rámci své kariéry působil mimo jiné jako oblastní ředitel v Allianz pojišťovně, a.s. na ředitelství Praha.

Insia Garant se specializuje na pojištění majetku, životní pojištění, pojištění vozidel (individuální i flotilové), pojištění podnikatelů, zaměstnanecké programy, penzijní připojištění, stavební spoření, úvěry a hypotéky.

Síť INSIA patří k předním makléřským sítím s mezinárodní působností. INSIA sdružuje odborníky v oblasti pojišťovnictví a díky specializovanému on-line systému YETI jim poskytuje vynikající zázemí pro jejich práci i podmínky pro jejich růst a další rozvoj.

Zdroj: DŠ

Facebook Twitter

Související články

12.02.2009INSIA posílila své zastoupení v bratislavském regionu

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.