Vývoj trhu, dohled » Akvizice a fúze » INSIA posílila své zastoupení v bratislavském regionu

INSIA posílila své zastoupení v bratislavském regionu

12.2.2009, Akvizice a fúze, DŠ

INSIA posílila své zastoupení v bratislavském regionu

Novým členem sítě INSIA se stala bratislavská společnost MIJAKO, spol. s.r.o.

Společnost MIJAKO, s.r.o. působí na pojistném trhu od roku 1999 a patří tak ke zkušeným specialistům ve svém oboru.

Jednatel společnosti, Ing. Ján Kolesár, působí v pojišťovnictví již přes 10 let a zaměřuje se zejména na produkty neživotního pojištění.

On-line systém YETI, který byl navržen pro práci makléře, umožňuje, aby se členové INSIA mohli plně věnovat svým klientům a novým obchodům a nemuseli ztrácet čas zdlouhavou administrativou. Makléři díky tomu mají výborný přehled o fungování své společnosti a jejím růstu.

Úspěchy INSIA potvrzuje také její nominace mezi 50 technologicky nejrychleji rostoucích společností ve střední Evropě. Žebíček sestavila mezinárodní auditorská společnost Deloitte a INSIA se v něm již potřetí umístila jako jediná makléřská síť v Evropě.

Zdroj: DŠ

Facebook Twitter

Související články

15.10.2008S růstem 514% patří INSIA opět k 50 nejrychleji rostoucím společnostem

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.