Vývoj trhu, dohled » Akvizice a fúze » Defend získal 51% základního kapitálu Service Insurance Polska

Defend získal 51% základního kapitálu Service Insurance Polska

3.3.2015, Akvizice a fúze, Defend Insurance Group

Defend získal 51% základního kapitálu Service Insurance Polska

Společnosti Defend Insurance Group s.r.o. (Defend) a Service Insurance Polska Sp. z.o.o. (SIP) dnes oznámily dokončení akvizice 51% základního kapitálu, ve které Defend získal SIP.

 

Tato akvizice si klade za cíl posílit pobočkovou síť a odborné znalosti Defend Insurance Group ve střední Evropě a jako přidanou hodnotu přináší zavedený a zkušený tým Service Insurance Polska, jehož úkolem bude správa a řízení rychle se rozvíjejícího lokálního obchodu v úzce specializovaném automobilovém pojištění.

S účinností od 26.února 2015 působí Service Insurance Polska jako Defend Insurance Sp. z.o.o.

SIP se sídlem v Katovicích poskytovala správu pojistných programů a likvidaci pojistných událostí pro automobilový sektor již od roku 2007.Defend Insurance Group s lokálními pobočkami v České republice, na Slovensku a v Maďarsku je hlavním hráčem na trhu v pojištění automobilových prodloužených záruk.

Pavel Vojtek, generální ředitel Defend Insurance Group, k tomu řekl „Rozšíření obchodní činnosti do Polska je pro Defend Insurance logickým krokem. Těšíme se na novou výzvu a dáváme si za cíl dosažení srovnatelného tržního podílu jako v ostatních zemích našeho působení ve střední Evropě.” 

 

Defend Insurance Group

Zdroj: Defend Insurance Group

Facebook Twitter

Související články

19.02.2015Czech Superbrands 2015 má vítěze. Je jím Defend Group.
19.01.2015Defend Insurance pokračuje v expanzi ve střední Evropě
11.09.2014Záruční programy DEFEND pro ojeté nákladní vozy (N2 a N3)

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.