Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Editorial » Vítáme vás na stránkách OPOJIŠTĚNÍ.CZ

Vítáme vás na stránkách OPOJIŠTĚNÍ.CZ

6.5.2008, Editorial

Vítáme vás na stránkách OPOJIŠTĚNÍ.CZ

 

Vážení čtenáři,

 

vítáme vás na stránkách serveru OPOJIŠTĚNÍ.CZ, nového projektu na českém internetu.

 

Chceme oslovit vás, profesionály, které pojišťovnictví živí, ať už  pracujete v pojišťovně jako manažeři či řadoví zaměstnanci nebo ho prodáváte jako pojišťovací agenti, či nakupujete pro své klienty jako pojišťovací makléři.

 

Chceme oslovit i ty, pro které jsou pojišťovny zákazníkem či dodavatelem, ať už vyvíjíte software v IT firmě, opravujete auta v servisu, zabýváte se likvidací pojistných událostí nebo pořádáte semináře či odborné kurzy či učíte pojišťovnictví na vysoké škole.

 

Budeme Vám přinášet  zprávy o všem, co se kde na pojistném trhu šustne. Víme prostě, kde má čert mladé. A to - jak jistě víte - se dozví málokdo. Jenže my máme spojení až do onoho pekla! Nevěříte? Tak musíte pravidelně chodit na stránky O pojištění.cz a přesvědčit se sami. Dokážeme vám, že pojistit se dá proti všemu, i proti tomu hrozícímu peklu.

 

Samozřejmě, že předcházející řádky jsou myšleny nadneseně. Jenže bez humoru se novinařina dělat nedá, nikoho by suchá fakta o pojištění a dění okolo něj nezajímala. Proto chceme, aby nové webové stránky "O pojištění.cz" byly také správně kořeněné, šťavnaté a chutné.

 

Budeme pro to dělat všechno, a předpokládáme, že i vy, kteří budete naše dílo hodnotit, občas sednete za onu magickou obrazovku a napíšete nám pár řádeček. Když jich bude víc, vyjdou třeba i na samostatný článek, který určitě uvítáme. Nebudeme vám do něj zasahovat, jen si dovolíme vložit do článku sem tam nějaký ten mezititulek či poznámku. Tedy pokud vás chytne „psavá nálada“ a napíšete rovnou desítky řádek.

 

Svět pojištění je nejen zajímavý, ale je i světem sám pro sebe. Chceme na našich stránkách rozebrat téma pojištění na prvočinitele a jít do takové hloubky, jak to jen bude možné. Nechceme však používat výhradně „odborné ptydepe“ (jak onen nesrozumitelný úřední jazyk nazvali bratři Ivan a Václav Havlovi), protože to by našim stránkám na kráse nepřidalo. Do jaké hloubky se dostaneme a jak vám, našim čtenářům, pomůžeme při řešení vašich problémů, to záleží mimo jiné také na vás. Čím častěji a lépe nás budete na naší cestě navigovat, tím lepší bude výsledek.

 

 

Krásné a nikdy nekončící jaro s našimi stránkami Vám přeje

 

Facebook Twitter


Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.