Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Editorial » Nový rok s novým šéfredaktorem

Nový rok s novým šéfredaktorem

22.12.2014, Editorial

Nový rok s novým šéfredaktorem

Po odchodu mé předchůdkyně Karolíny Boškové, jsem přebral na začátku prosince otěže portálu oPojištění.cz a získal jsem tak příležitost přispět svými zkušenostmi, nápady a vizemi k tomuto portálu s hlubokými kořeny v povědomí českého pojišťovnictví.

 

 

Přebírám zodpovědnost nad těmito stránkami s pokorou a respektem ke zkušenostem a znalostem vás, našich čtenářů a udělám vše, co bude v mých silách, aby právě profesionálové v oboru pojišťovnictví našli na našich stránkách každý den to, co potřebují a přitom neztráceli více času, než je nutné k udržování přehledu v tomto dynamickém a vysoce konkurenčním prostředí.

Právě čas bude atribut, na který bychom se chtěli v budoucnu zaměřit. Připravované články budou psány a vydávány s ohledem na tuto nejcennější komoditu. Články budou kratší, výstižnější a jejich struktura a grafické zobrazení vám umožní získat cenné informace rychleji a neztrácet čas.

V souvislosti s tím připravujeme úpravy v redakčním systému, které Vám pomohou s organizací času a se snazším pohybem na stránkách. Při této příležitosti si tedy dovolím položit otázku vám čtenářům.

 

Je na našich stránkách něco, co vám vadí? Co pro vás můžeme zdokonalit? Nebo na našich stránkách něco chybí?

 

Budu vděčný za každý příspěvek, poznámku nebo glosu, která by nám pomohla přizpůsobit stránky vašim potřebám. S jakýmikoli návrhy se na mě prosím neváhejte obrátit na adrese viktor.korinek@opojisteni.cz nebo v komentářích pod článkem.

Velkou výzvou je také redesign stránek, neboť trendy a grafické přístupy k uživatelům se na internetu rozvíjejí obrovským tempem. Mým velkým cílem je vložit do portálu oPojištění.cz to nejlepší ze současných internetových trendů a vyrovnat se s vysokými uživatelskými nároky.  V souvislosti s tím jsme také opět oživili naše facebookové stránky a založili jsme profil na LinkedIn. Budeme rádi, pokud budete sledovat čerstvé informace i zde. 

 

  

 

Nyní bych vám rád popřál krásné a poklidné prožití vánočních svátků, mnoho příjemných chvil s blízkými. A ať je váš rok 2015 plný úspěchů, výhodných smluv, plný zdraví a naplnění vašich cílů.

 

Viktor Kořínek

Facebook Twitter

Související články

03.01.2010PF 2010
14.12.2010Výroční editorial - Už nám budou tři roky
19.12.2008Vánoční editorial: Vážení čtenáři!

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.