Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Editorial » Novinky na stránkách oPojištění.cz

Novinky na stránkách oPojištění.cz

20.4.2015, Editorial, oPojištění.cz

Novinky na stránkách oPojištění.cz

Pravidelným čtenářům jistě neušlo, že portál oPojištění.cz prošel dalšími úpravami. Tentokrát více patrnými. Pojďme se podívat, co se všechno změnilo a co je ještě v plánu.

 

Ve čtvrtek 16. dubna byly na portálu oPojištění.cz provedeny první grafické úpravy, na kterých jsme již delší dobu pracovali. Jedná se o další fázi postupné přeměny webových stránek oPojištění, ke které směřujeme. Zatímco předešlé úpravy se týkaly převážně redakčního systému, nové úpravy jsou již viditelné a slouží ke zpřehlednění článků a k lepší funkčnosti stránek.

Přečtete za

Prvním prvkem, kterého jste si mohli všimnout, je zobrazení předpokládaného času na přečtení článku. S tímto nástrojem přichází stále další a další webové portály a my jsme jej zařadili také, protože si ceníme vašeho času a tento nástroj vám může pomoci při rozhodování, zda máte na přečtení dost času, případně zda bude lepší si článek uložit na později. Odhadovanou dobu přečtení článku naleznete vždy pod nadpisem.

Prectete_za

Abychom na to lépe viděli

Další změnou, kterou jste mohli zaznamenat je zvětšení písma a řádkování. Aby byly články přehlednější a snáze čitelné, rozhodli jsme se text provzdušnit větším řádkováním a zvětšením fontu o pár bodů.

Ještě přehlednější Kalendář akcí

Rubrika Kalendář akcí je unikátní služba, která nabízí informace o seminářích, konferencích a akcích, týkajících se pojišťovnictví a risk managementu. Nově zde naleznete chronologický seznam všech zajímavých událostí a školení, které vás mohou zajímat. U každé pozvánky naleznete všechny potřebné informace a odkazy pro snadnou registraci.

Vědět kdo je kdo je k nezaplacení

Rubrika Kdo je kdo obsahuje profily managementu pojišťoven a osobností pohybujících se na pojišťovnickém trhu. Naleznete zde informace o jejich vzdělání, kariéře i osobních zálibách. Nově je v rubrice zařazeno vyhledávání a profily jsou přehledně rozřazeny podle abecedy. Pokud byste věděli o někom, kdo by mezi osobnostmi měl být, určitě nám dejte vědět a my jej rádi zařadíme.

Tyto výraznější změny doprovodilo i několik drobnějších, jako stránkování na konci hlavní stránky, odstranění červené lišty v horním rohu a několik drobných úprav. A na čem budeme pracovat nyní? Dalším cílem je zpřehlednit jednotlivé rubriky a usnadnit orientaci mezi tématy. Poté bychom rádi provedli již razantnější změny a posunuli portál do podoby současných informačních serverů, umístěním rubrik do horní lišty a rozšířením obsahu o další prvky jako videa, krátké zprávy a několik dalších překvapení, které zatím nebudeme prozrazovat.

Pokud vás na našem portálu něco v současné době trápí, ať co se týče obsahu, případě vzhledu, budeme rádi, když nám své připomínky a nápady pošlete na adresu redakce@opojisteni.cz a my je budeme moci zapracovat, k vaší plné spokojenosti.

Autor: Viktor Kořínek
Zdroj: oPojištění.cz

Facebook Twitter

Související články

25.02.2015Krátkodobá odstávka portálu oPojištění.cz z důvodu aktualizace systému
22.12.2014Nový rok s novým šéfredaktorem

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.