Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Editorial » Martino Sáblíková, gratulujeme!

Martino Sáblíková, gratulujeme!

16.2.2010, Editorial, Dagmar Šístková

Martino Sáblíková, gratulujeme!

Martino Sáblíková, gratulujeme!

Radost nás všech, kteří jsme drželi palce i palečky, byla po rychlobruslařském vítězství Martiny o to větší, že na základech zlatého úspěchu na olympiádě ve Vancouveru se podílela finančně i jedna z českých životních pojišťoven.

Ta totiž Martinu po dlouhou dobu jejího sportovního úsilí sponzorovala. Pojišťovně musí být líto, že ve chvíli zlatého triumfu neměla rychlobruslařka na čepičce „své“ obyklé logo.

Olympijská reklamní pravidla totiž něco takového přísně zakazují...


Fandíme a jsme dál společně s našimi sportovci ve Vancouveru a těšíme se na jejich další úspěchy!


Dagmar Šístková

šéfredaktorka

 

Share/Bookmark

Zdroj: Dagmar Šístková

Facebook Twitter


Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.