Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Editorial » Krátkodobá odstávka portálu oPojištění.cz z důvodu aktualizace systému

Krátkodobá odstávka portálu oPojištění.cz z důvodu aktualizace systému

25.2.2015, Editorial, oPojištění.cz

Krátkodobá odstávka portálu oPojištění.cz z důvodu aktualizace systému

Ve čtvrtek 26. února, od 14:00 budou stránky www.opojisteni.cz na 2 hodiny odstaveny mimo provoz. Důvodem bude aktualizace redakčního systému.

 

Vážení čtenáři, naše stránky vstoupí během zítřejšího odpoledne do první fáze úprav. Ta se bude v tomto kroku, týkat hlavně aktualizace redakčního systému. Díky tomu, vám budeme moci poskytovat informace přehledněji, snáze a na vyšší grafické úrovni, než doposud.

V následujících týdnech, pak bude již za plného provozu, probíhat aplikace drobných modulů, usnadňujících orientaci na stránkách. V této druhé fázi bude upravena rubrika „Kdo je kdo“, která se zpřehlední a bude možné v ní snáze vyhledávat. Rozšíříme možnosti a grafické prostředí našeho „Kalendáře akcí“, přidáme stránkování na domácí stránce a pomocí nástroje na odhad předpokládaného času přečtení článku, budete u všech článků znát ještě před otevřením jejich časovou náročnost.

Další doplňky nebudou tak výrazné, ale jistě je, jako naši věrní čtenáři, zaznamenáte.

Třetí fáze je zatím stále ve fázi příprav. Měla by však portál oPojištění.cz i jeho slovenskou podobu, katapultovat do naprosto nového designu.

 

Autor: Viktor Kořínek

Zdroj: oPojištění.cz

Facebook Twitter

Související články

22.12.2014Nový rok s novým šéfredaktorem

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.