Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Editorial » Krásné Vánoce a úspěšný rok 2014 všem našim čtenářům

Krásné Vánoce a úspěšný rok 2014 všem našim čtenářům

21.12.2013, Editorial, Dagmar Šístková

Krásné Vánoce a úspěšný rok 2014 všem našim čtenářům

Vážení čtenáři!

Pojištění bylo, je a bude. I když mu politici budou házet klacky pod nohy v podobě odvodů na to či ono a příští rok projde tvrdou zkouškou vzhledem k zavedení novely Občanského zákoníku. A přestože ani úlitba v podobě Solvency 2 zřejmě nebude to pravé, co by v budoucnosti nejlépe ochránilo klienta před nebezpečím, že by „jeho“ pojišťovna zkrachovala, pojišťovny i tuhle komplikaci přežijí. Už teď se ale v Bruselu určitě vymýšlí Solvency 3, Solvency 4 a Solvency 5…

Pojištění přežilo bez újmy na zdraví už víc než 300 let. Celosvětový systém vzájemné pomoci při katastrofách velkého i malého rozsahu nemá konkurenci. Udělalo mi radost využít možnosti založit webové stránky, které se věnovaly všemu, co s pojištěním souvisí a po celých šest let objevovat světlá i temnější místa tohoto byznysu. Díky tomu jsem se nejen mnohému naučila, ale získala jsem i pár dobrých přátel. Vy jste tvořili, já o tom psala. Byla to bezesporu zajímavá práce. (Zatím snad ještě nekončí…)

V nadcházejícím roce se chci ve svých článcích podívat na tento obor z poněkud většího nadhledu. Každodenní povinnosti i vedení stránek oPojištění proto ponechám jiným.

Krásné Vánoce a v roce 2014 hodně zdraví a úspěchů v práci Vám ze srdce přeje

 

dnes již bývalá šéfredaktorka, která byla  i všemi redaktory, překladatelkou z angličtiny, němčiny a ruštiny, písařkou a korektorkou, fotografkou a také hromosvodem při některých problémech, které články občas způsobily

Vaše

 

Dagmar Šístková

Zdroj: Dagmar Šístková

Facebook Twitter


Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.