Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Editorial » Editorial: Happy birthday!

Editorial: Happy birthday!

23.5.2012, Editorial, Dagmar Šístková

Editorial: Happy birthday!

Pro všechny rodiče jsou narozeniny příjemnou chvílí k zamyšlení. Takže i já využívám klávesnice, abych světu našich čtenářů sdělila své pocity nad tím, že webu oPojištění.cz jsou právě čtyři roky. A k tomu přidávám ještě další dobrou zprávu: českému webu se před několika dny narodil slovenský bráška.

Jmenuje se oPoisteni.sk.

Přejeme mu, aby úspěšně rostl a sílil a pomáhal všem orientovat se v pojistném světě.

To všechno bylo krédem také při zakládání české mutace v roce 2008. Důkazem životaschopnosti nově vytvořených webových stránek bylo překonání první vážné překážky, kterým byla ekonomická krize v roce 2009. Věřili jsme společně se zakladatelem, kterými jsou Ivan Špirakus a Petr Marek, že co nás nezabije, to nás může jenom posílit.

Viděno zpětným zrcátkem to však nebylo lehké období a mnohé jsme se museli v průběhu doby učit. Nutno smeknout před majiteli, že se nerozhodli život malého dítěte, které sotva spatřilo světlo světa, předčasně ukončit, ale rozhodli se o jeho zdraví a úspěch bojovat.

Dnes je to dobře prospívající čtyřletý cvalík. Tytam jsou doby, kdy jsme se radovali z toho, že zprávy na našem webu přečetlo denně pět čtenářů. Dnes je to okolo dvaceti tisíc lidí měsíčně.

Čtenářský zájem nás těší, i když někdy není jednoduché dbát o neustálou dodávku těch nejčerstvějších a nejlepších zpráv z českého pojistného trhu (ale i ze zahraničí). Můžeme se pochlubit tím, že takové zprávy vám, našim čtenářům, dokážeme sehnat a v náležité kvalitě naservírovat. Ostatně mnohé z těchto zpráv od nás rády přebírají i některé ekonomické redakce. Pokud je to s udáním zdroje, proč ne...

Za úspěch lze považovat nejen čtenost, ale i důvěru těch, které pojišťovací byznys živí. Jsou to především makléři, kteří našim čtenářům umožnili prostřednictvím jedinečných a velmi otevřených rozhovorů nahlédnout do zákulisí jejich řemesla. Takový pohled nedokáže nabídnout žádný jiný odborný web. Také proto nás oslovují odborníci, mezi nimiž jsou kromě makléřů rovněž pojišťovny, zprostředkovatelé, orgány dohledu stejně jako „obyčejní“ lidé, potenciální klienti pojišťoven. Na Slovensku již začal tuto úlohu plnit slovenský web opojisteni.sk.

Oběma sourozencům lze popřát, aby se jim dařilo, počet čtenářů neustále rostl a aby články, zveřejněné na prvních česko-slovenských profesionálních webech, zprostředkovaly unikátní pohled pod povrch komerčního pojištění a všeho, co se s ním blízce i vzdáleně souvisí.


Na další milá setkání s vámi všemi, které pojištění nejen živí, ale také zajímá, se těší


Dagmar Šístková

šéfredaktorkaZdroj: Dagmar Šístková

Facebook Twitter


Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.