Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

ADRESÁŘ » Pojišťovny » Wüstenrot pojišťovna, a.s.

Wüstenrot pojišťovna, a.s.

Wüstenrot pojišťovna, a.s.

Wüstenrot – zakladatel stavebního spoření

Rok 1921, německé městečko Wüstenrot, „Spolek přátel“ a jeho motto „Každé rodině střechu nad hlavou“. Tím začala historie stavebního spoření na evropském kontinentě a také stavební spořitelny Wüstenrot, která se stala základem finanční skupiny Wüstenrot. Na základě expanze do mnoha evropských zemí a také spojením s jednou z největších německých pojišťovacích společností Württembergische AG se Wüstenrot stal významnou mezinárodní finanční institucí.

Wüstenrot v České republice

I v naší zemi je jméno Wüstenrot úzce spojeno s počátky stavebního spoření. Wüstenrot - stavební spořitelna, a.s. zahájila svou činnost na podzim roku 1993, v roce, kdy byl přijat zákon o stavebním spoření.

Wüstenrot poskytuje svým klientům ucelený soubor finančních služeb z oblasti rodinných financí. Po stavebním spoření přišlo v roce 1999 životní pojištění, začátkem roku 2003 nabídl Wüstenrot hypotéky jako další formu financování bydlení. V roce 2006 bylo portfolio Wüstenrotem poskytovaných služeb rozšířeno o neživotní pojištění, zaměřené především na pojistnou ochranu rodiny a bydlení a pojištění motorových vozidel.

Externí spolupráce

Jste finančním poradcem? Pojišťovacím agentem či makléřem? Zprostředkováváte úvěry? Pokud Vás zaujaly naše produkty a chtěli byste se podílet na jejich úspěšném prodeji, staňte se našimi partnery!

Pro navázání externí spolupráce stačí stáhnout, vyplnit a zaslat přiložený formulář (zde) (sešit MS Excel)přiložený formulář (zde) na schránku eoc-partners@wuestenrot.cz. V případě, že se chcete stát finančním poradcem interní obchodní sítě, klikněte zde. Následně budete kontaktováni zástupcem naší společnosti, který s Vámi dohodne další postup.

 

Kontakt:

Na Hřebenech II 1718/8
140 23 Praha 4
bezplatná infolinka: 800 22 55 55

e-mail: kontakt@wuestenrot.cz
http://www.facebook.com/wustenrotcr


IČ:28400682 
Web:www.wuestenrot.cz 


Související články

06.01.2016ČNB povolila Allianz převzetí konkurenční pojišťovny Wüstenrot
03.12.2015Antimonopolní úřad dal zelenou prodeji pojišťovny Wüstenrot Allianz
24.11.2015Pojištění proti terorismu. Kdo nás pojistí?
06.11.2015Novinkou v pojištění vozidel je poškození zvířetem
21.10.2015Wüstenrot přináší novinky u pojištění ProAuto
12.10.2015Digitální podpis budoucnost, nebo slepá ulička?
23.09.2015Financepolopate.cz: nový vzdělávací web psaný lidskou řečí
16.09.2015Petr Hájek o vývoji produktů: Máme EXKLUZIVní produkt pro svědomité a zodpovědné klienty.
09.09.2015Pojišťovací část finanční skupiny Wüstenrot v České republice koupí Allianz pojišťovna
03.09.2015Více než polovina Čechů už řešila pojistnou událost
   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10   

RSS

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.