Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

ADRESÁŘ » Pojišťovny » ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Plzeňská 344/1
150 00  Praha 5


ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ING pojišťovna, a.s. a ING Penzijní společnost, a.s.  jsou součástí globální finanční skupiny ING. Tato instituce holandského původu nabízí stabilní a kvalitní služby v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví a správy aktiv pro 85 milionů klientů ve více než 40 zemích světa.

Na www.ingpojistovna.cz najdete pouze informace o životním pojištění. Pokud hledáte podrobnosti o penzijních produktech, ING Kontu, nebo ING fondech, naleznete je na stránkách www.ing.cz.

Na území České republiky získalo právě ING (ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, tehdy ještě Nationale-Nederlanden) v roce 1991 jako první zahraniční společnost po pádu komunismu licenci k uzavírání pojistných smluv. ING se specializuje na životní pojištění a dnes se řadí ke špičce mezi poskytovateli tohoto produktu na českém trhu. ING pojišťovna, a.s., která nabízí soukromé zdravotní pojištění působí v ČR od roku 1998.

To, co dělá ING Pojišťovnu jedním z lídrů trhu, je především její profesionální, loajální a zejména proklientský přístup. Poskytuje klientům kvalitní poradenství: vyškolení finanční poradci ING Pojišťovny jsou vždy připraveni pomoci zákazníkům zorientovat se ve složitém světě financí i v rámci vlastních financí a dodat jim všechny potřebné informace pro jejich sebevědomé a zároveň kvalitní rozhodnutí.

Pro potřeby svých klientů ING Pojišťovna vyvinula široké portfolio produktů životního pojištění:

  • Rizikové pojištění pro ty, kteří mají rizikové zaměstnání nebo koníčky a potřebují zajistit svou rodinu pro případ nešťastné události.


IČ:40 76 35 87 
Telefon: 257 471 111 
Fax:257 473 555 
Web:www.ing.cz 


Související články

30.03.2015NN má novou šéfku marketingu a vývoje produktů
20.02.2015Mediální tváří rebrendingu ING na NN, bude skotský herec Ewan McGregor
19.02.2015NN Group vykázala za rok 2014 velmi dobré výsledky
04.02.2015Pojišťovnictví v roce 2015: ING pojišťovna
30.12.2014Letošní vstup nizozemské NN Group na burzu ovlivní budoucnost ING Group v ČR
09.12.2014Daří se vašemu zaměstnavateli? Řekněte si třeba o auto
01.11.2014Renata Mrázová
21.10.2014ING Pojišťovna za klienty zaplatí pojistné a ještě jim vyplatí rentu. Jako jediná
13.10.2014V Čechách u firem frčí lékařské prohlídky, Moravané raději vzdělávají
09.10.2014Připojištění pro případ závažného onemocnění dospělých od ING jako jediné na trhu zahrnuje téměř 70
   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8   

RSS

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.